KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177029
nr 1417 7029
Signerad, Stettin, Skepp. Olja på pannå, 33x47cm, yttermått inklusive ram: 36x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:55:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr